zobrazit MENU

Leden je ideálním měsícem pro uspořádání firemního večírku. Oproti prosinci přináší hned několik výhod. Pojďme se podívat na to, proč je dobrý nápad uspořádat firemní večírek v lednu.

1. Vaši hosté, ať již zaměstnanci, či obchodní partneři mají, oproti prosinci, více volných večerů. Máte tak větší šanci na hojnou účast. 

2. Veškerý předvánoční stres je ta tam a lidé jsou velmi pozitivně naladěni, těší se, co přinese nový rok a večírek si tak mnohem více užijí. 

3. Pokud chcete dobrý termín v prosinci, musíte si jej zamluvit už v srpnu. V lednu si termín pro vaši firemní akci můžete vybírat téměř bez omezení.

4. Odpadají pracovní povinnosti spojené s ukončením roku. Máte tak dost času na kvalitní přípravu celého večera.

5. Večírek pořádaný v lednu přináší i mnohem větší výběr zajímavých míst, kde jej uspořádat. 

6. Cena. Ano, v lednu je velká pravděpodobnost, že vás celkový večer vyjde mnohem výhodněji, než v exponovaném prosinci. 

7. Celý večer můžete spojit nejen s poděkováním za uplynulý rok, ale i s motivací a výhledem do roku nového. 

8. Není nic horšího, než když se váš večírek termínově potká s večírkem vaší konkurence. Komu dají vaši hosté přednost? V lednu je pravděpodobnost této kolize minimální. 

9. Zábava, program, umělecká vystoupení. Získáte větší možnost výběru a i zde platí, že je možné jednat o ceně. 

10. Odlišíte se. Mnoho hostů během prosince absolvuje večírků hned několik a zážitky z nich tak mohou splynout. Na skvěle připravený večírek v lednu budou hosté vzpomínat dlouho.  

Aby váš lednový firemní večírek byl jedinečný, zábavný a bezchybný obraťte se na naši zkušenou event manažerku Evu. event@kolkovna.cz +420 774 613 513. Eva s vámi projde vaše požadavky, probere s vámi budget a navrhne vám nejvhodnější řešení celé akce.  

zpět